Main Menux

Farkopas Blog

Langų tamsinimas

Langų tamsinimas

Langų tamsinimas svarbi automobilių eksterjero detalė dėl daugelio priežasčių:

Kokybiškai užtamsinti automobilio langai akcentuoja jo savitumą. Automobilis su tamsintais langais atrodo solidžiau, neretai prabangiau, taip pat tonuoti langai padeda labiau išryškinti transporto priemonės korpusą.

Langu tamsinimas
Langų tamsinimas

Vyrauja nuomonė, kad vairuojant tokį automobilį suprastėja matomumas, tačiau, priešingai, langų tamsinimas apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių, o kalbant apie tamsų paros metą – nuo akinančių kito automobilio šviesų. Tamsinti langai labai aktualu esant kūdikiui – mažylio neakina saulės spinduliai, o Jūs galite ramiai tęsti kelionę nesigręžiodami atgal į vaiką kas kelios minutės.

Vasarą plėvelės iki 75 procentų sumažina karščio pralaidumą ir padeda išlyginti temperatūros skirtumus salone dėl kepinančios saulės ir šaldančio kondicionieriaus. Profesionaliai atliktas langų tamsinimas ne tik sukuria geresnį bendrą transporto priemonės vaizdą, tačiau yra ir saugumo priemonė. Autoįvykio metu subyra galiniai ir šoniniai automobilio stiklai, nuo stiklo šukių gali nukentėti keleiviai, jeigu dūžta plėvele padengtas stiklas, dažniausiai jis lieka savoje vietoje ir pakimba ant plėvelės, kitaip tariant, jis lieka savoje vietoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *